Chci se objednat

Léčba poruch erekce - rázová vlna

Myslíte si, že problémy s erekcí řeší starší muži? Kdepak! Trvale nebo občas se s těmito problémy potýkají i muži ve věku 35 až 60 let a umí potrápit i dvacátníka. V čem je problém? A jak poruchy erekce léčit? V UroKlinikum nabízíme několik řešení, jedním z nich je rázová vlna, jejíž efekt přetrvává.

Problémy s erekcí

  • krátkodobé
  • dlouhodobé

Krátkodobé problémy s erekcí mohou souviset se stresem, nedostatkem pohybu či spánku nebo také stravou či pitím alkoholu. „Tady obvykle stačí změnit životní styl. A stejně jako u jiných nemocí je i tady nejlepší prevence, tedy vyvarovat se všech rizikových faktorů," radí MUDr. Josef Stolz, primář UroKlinikum Praha.

Pokud jsou problémy dlouhodobé, obraťte se na odborníka. Úspěšnost odborné léčby je vysoká.

Rázová vlna = ambulantní léčba s přetrvávajícím účinkem

V UroKlinikum využíváme k léčbě poruch erekce také rázovou vlnu. Léčba je vhodná i pro pacienty, kteří využívají podpůrnou léčbu v tabletách nebo naopak nemohou ze zdravotních důvodů tablety užívat. Používá se také při rehabilitaci erektilních funkcí po radikální prostatektomii a při zmírňování dopadů a léčby Peyronieho choroby.

Léčba je ambulantní a bezbolestná. Efekt rázové vlny se může dostavit už po první aplikaci a účinek přetrvává až 2 roky. Léčba pomocí rázové vlny zvyšuje prokrvení penisu a tím způsobuje dlouhodobé zlepšení erekce. „Bezbolestná léčba spočívá v přiložení sondy podobné ultrazvuku na penis a do oblasti hráze, pod varlaty. Sonda vydává rázové vlny, které přispívají k regeneraci cév, zvýšení průtoku krve a tím k lepšímu prokrvení topořivých tělísek," vysvětluje primář kliniky UroKlinikum, MUDr. Josef Stolz, MBA.

Poruchy erekce se dají léčit těmito způsoby:

  • perorálně podávané léky nebo preparáty zvyšující přívod krve do topořivých těles
  • podtlaková pumpa
  • aplikace léků do močové trubice
  • injekční aplikace účinné látky přímo do topořivých těles
  • chirurgická řešení jako je trvalá implantace tzv. penilních protéz - implantátů
  • léčba rázovou vlnou

Rázová vlna v UroKlinikum je nejpříjemnějším řešením při řešení problémů s erekcí.

Nejpříjemnějším řešením je finančně dostupná a navíc bezbolestná metoda tzv. rázovou vlnou.

Léčba je ambulantní a bezbolestná. „Aplikace je téměř bezbolestná, jsou cítit jen mírné nárazy. Ošetření rázovou vlnou pacienti velmi dobře snášejí, analgetika nejsou potřeba,“ uvádí primář UroKlinikum MUDr. Josef Stolz.

Aplikace rázové vlny tak může zcela nebo z velké části nahradit užívání léků na zlepšení erekce.

V UroKlinikum léčbu nabízíme za cenu 10.000 Kč za 4 aplikace, vždy s odstupem 1 týdne. 

Před zahájením léčby je nutné podstoupit vstupní vyšetření. Pojištěncům smluvních zdravotních pojišťoven hradí toto vstupní vyšetření pojišťovny, nepojištění hradí 2.000 Kč. Celý ceník najdete ZDE.

Váháte, kam se objednat na vyšetření? Vybírejte zařízení pečlivě! 

UroKlinikum se stalo v roce 2017, 2018 a 2019 vítězem soutěže Ordinace roku. O vítězství rozhodli sami pacienti. UroKlinikum poskytuje od svého vzniku zdravotní péči s důrazem na individuální potřeby pacientů a spolupráci pacientů s lékaři. Naši specialisté jsou odborníci, kteří ctí diskrétnost. Disponují vybavením pro komplexní poskytování urologické péče.

Objednejte se na vyšetření. V klidu a v soukromí s vámi probereme možnosti léčby. Využít můžete náš online objednávací formulář nebo e-mail: ambu(zavináč)uroklinikum.cz