Po zákroku metodou Rezūm pacienti už nepotřebují cévku

06.05.2021

UroKlinikum je prvním pracovištěm v Čechách, které před rokem zavedlo unikátní šetrnou metodu léčby zvětšené prostaty vodní parou.

Našli jste si bulku? Objednejte se hned na vyšetření

Jedině lékař dokáže stav vyhodnotit. Vyšetření netrvá déle než 15 minut.

Poruchy erekce u diabetiků

12.02.2021

Erektilní dysfunkce u diabetiků? Na otázky odpovídá lékařka MUDr. Monika Purmová, FEBU.

UroKlinikum získalo ocenění Odpovědná firma roku 2020

11.02.2021

UroKlinikum zazářilo v soutěži Firma roku a získalo ocenění Odpovědná firma roku 2020 Hlavního města Praha.

Mistři medicíny - Prof. Marko Babjuk

07.01.2021
Prof. Marko Babjuk, hlavní lékař urologické kliniky UroKlinikum se představí v prestižním cyklu České televize Mistři medicíny.

"Po zákroku Rezūm problémy s prostatou odezněly"

16.12.2020

Své zkušenosti s léčbou zbytnělé prostaty popisuje pro Prima CNN News pacient UroKlinikum Radoslav Haloun.

UroKlinikum má nově smlouvu s ČPZP

27.10.2020

Urologická klinika UroKlinikum má nově smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Nově nám přibyla Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205), se kterou jsme dosud neměli navázanou spolupráci.

„Metodu Rezūm jednoznačně doporučuji, říká pacient

02.10.2020

„Vyšetření, zákrok, přístup veškerého personálu, vše bylo jedním slovem perfektní,“ pochvaluje si pacient R. po léčbě zbytnělé prostaty metodou horkou parou – Rezūm.

MUDr. Monika Purmová o erektilních dysfunkcích

29.07.2020

Paní doktorka poskytla rozhovor pro webový portál erekce.cz o příčinách, vyšetření a léčbě erektilní dysfunkce.

Prof. Marek Babjuk hostujícím lékařem ve Vídni

21.07.2020

Profesor Marek Babjuk z urologické kliniky UroKlinikum se stal hostujícím profesorem na lékařské fakultě ve Vídni. Gratulujeme!