FUNGUJEME, stále se staráme o naše pacienty.

Chci se objednat

Český den proti rakovině

30.09.2020
Velmi rádi jsme v UroKlinikum podpořili tradiční veřejnou sbírku Ligy proti rakovině. Letošním hlavním tématem jsou nádory ledvin a močového měchýře – možnosti prevence.

MUDr. Monika Purmová o erektilních dysfunkcích

29.07.2020

Paní doktorka poskytla rozhovor pro webový portál erekce.cz o příčinách, vyšetření a léčbě erektilní dysfunkce.

Nezapomeňte na roušku

28.07.2020

UPOZORNĚNÍ! Na základě aktuálních epidemických opatření je povinnost nosit roušku ve vnitřních prostorách zdravotnických zařízení. Míříte k nám na kliniku? NEZAPOMEŇTE SI ROUŠKU VZÍT S SEBOU!

Prof. Marek Babjuk hostujícím lékařem ve Vídni

21.07.2020

Profesor Marek Babjuk z urologické kliniky UroKlinikum se stal hostujícím profesorem na lékařské fakultě ve Vídni. Gratulujeme!

Problémy s prostatou vyřeší Rezūm

16.06.2020

Problémy se zbytnělou prostatou trápí většinu mužů v seniorském věku. UroKlinikum nabízí léčbu pomocí metody Rezūm - léčbu vodní parou.

MUDr. Stolz je lékařským konzultantem ambasády

15.06.2020

Primář UroKlinikum MUDr. Josef Stolz, MBA se stal lékařským konzultantem Americké ambasády - velvyslanectví USA v Praze.

Primář Stolz o metodě Rezūm na erekce.cz

03.06.2020

Na webovém portále www.erekce.cz odpovídal primář MUDr. Josef Stolz na otázky spojené s léčbou zybtnělé prostaty pomocí unikátní metody Rezūm.

Fungujeme a přijímáme nové pacienty

17.04.2020

Máte problém v době omezené ambulantní péče najít urologa? Neváhejte nás kontaktovat, máme kapacity a hygienická opatření, které nám umožňují bezpečně Vás ošetřit.

Prof. MUDr. Marek Babjuk o aktuální situaci v Uroklinikum

31.03.2020

Vážení pacienti, vyjádření pana profesora Babjuka k aktuálnímu provozu urologických ambulancí Uroklinikum můžete zhlédnout ve videu, které jsme pro Vás natočili.

I v době karantény fungujeme! Rizika nepodceňujeme!

24.03.2020

Urologická klinika UroKlinikum funguje i v době karantény! Rizika nepodceňujeme! Provedli jsme opatření proti nákaze a stále je zdokonalujeme!