Chci se objednat

UroKlinikum získalo ocenění Odpovědná firma roku 2020

11.02.2021
UroKlinikum získalo ocenění Odpovědná firma roku 2020

Urologická klinika UroKlinikum zazářila v soutěži Firma roku a získala ocenění Odpovědná firma roku 2020 Hlavního města Praha.

Ocenění nás velmi těší! „Vážíme si ocenění. Nadále se budeme maximálně snažit o spokojenost těch nejdůležitějších lidí – našich pacientů a zároveň odpovědně přistupovat i k našim zaměstnancům a rozvíjet pracoviště," říká k ocenění ředitel kliniky UroKlinikum Petr Kocian. 

„Nadace Vodafone ocenila řadu nadstandardních firemních benefitů nejen pro zaměstnance, ale například i pro jejich rodinné příslušníky. Nové pracoviště bylo budováno s ohledem na minimalizaci uhlíkové stopy a je kladen důraz na snižování energetické náročnosti provozu například formou rekuperace tepla, či využíváním nízkoenergetických LED světelných zdrojů. To vše přispívá nejen k celkovému komfortu pacientů, ale také samotných zaměstnanců, a společnost tak již poněkolikáté získala prestižní ocenění „Ordinace roku,“ okomentoval důvody volby vítěze kategorie Odpovědná firma roku Jan Fencl, programový manažer Nadace Vodafone Czech Republic.