MUDr. Monika Purmová o erektilních dysfunkcích

29.07.2020

Paní doktorka poskytla rozhovor pro webový portál erekce.cz o příčinách, vyšetření a léčbě erektilní dysfunkce.

Prof. Marek Babjuk hostujícím lékařem ve Vídni

21.07.2020

Profesor Marek Babjuk z urologické kliniky UroKlinikum se stal hostujícím profesorem na lékařské fakultě ve Vídni. Gratulujeme!

Problémy s prostatou vyřeší Rezūm

16.06.2020

Problémy se zbytnělou prostatou trápí většinu mužů v seniorském věku. UroKlinikum nabízí léčbu pomocí metody Rezūm - léčbu vodní parou.

MUDr. Stolz je lékařským konzultantem ambasády

15.06.2020

Primář UroKlinikum MUDr. Josef Stolz, MBA se stal lékařským konzultantem Americké ambasády - velvyslanectví USA v Praze.

Primář Stolz o metodě Rezūm na erekce.cz

03.06.2020

Na webovém portále www.erekce.cz odpovídal primář MUDr. Josef Stolz na otázky spojené s léčbou zybtnělé prostaty pomocí unikátní metody Rezūm.

Do Prahy pro léčbu zbytnělé prostaty - Rezūm

Nová metoda Rezūm také na pražské klinice Uroklinikum.

Nová metoda léčby zbytnělé prostaty - Rezum

14.01.2020

Máte problémy s častým močením? Hrozí vám operace prostaty z důvodu zbytnění? Máme pro vás řešení.

Znovu jsme zvítězili v soutěži Ordinace roku!

26.06.2019

Již druhý rok po sobě se můžeme pyšnit 1. místem v kategorii Urologická ordinace v soutěži Ordinace roku. Rádi bychom Vám tímto poděkovali za Vaše hlasy a projevenou důvěru!

Léčba poruch erekce rázovou vlnou

Šetrná léčba erektilní dysfunkce pomocí aplikace mechanické energie.

UroKlinikum mění svou adresu!

03.12.2018

UroKlinikum mění svou adresu. Z tohoto důvodu bychom Vás rádi informovali, že 6. – 12. 12. 2019 budeme mít ZAVŘENO.