„Metodu Rezūm jednoznačně doporučuji, říká pacient

„Metodu Rezūm jednoznačně doporučuji, říká pacient

Pan R. je jedním z pacientů, kteří podstoupili léčbu zbytnělé prostaty horkou parou – Rezūm v UroKlinikum. Díky této unikátní šetrné metodě jej už netrápí opakované noční návštěvy toalety. „Rezūm v UroKlinikum pacientům určitě doporučuji. Je to rychlý a prakticky bezbolestný zákrok s výsledky,“ popisuje výhody pacient R.

Rekonvalescence trvala 2-3 týdny. „Nyní se mi mnohem lépe močí a cítím, že se mi močový měchýř vyprazdňuje,“ říká pacient R.

Pacient si pochvaluje přístup zdravotnického personálu a dalšího týmu v UroKlinikum. „Vyšetření, zákrok, přístup veškerého personálu, vše bylo jedním slovem perfektní,“ říká a dodává: „Rozhodně péči v UroKlinikum doporučuji.“

Rezūm nemá vedlejší účinky

„Systém Rezūm umožňuje aplikace sterilní páry do takzvané přechodové zóny prostaty a účinně redukuje podstatu zvětšené prostaty,“ vysvětluje proces MUDr. Josef Stolz z UroKlinikum.

Zákrok je rychlý, ambulantní a pouze v lokální anestezii, která zabraňuje nepříjemným pocitům během výkonů. Po zákroku odchází pacient domů.

Proč zvolit Rezūm - léčbu zvětšené prostaty vodní párou? Rezūm nemá vedlejší účinky jako léky, zachovává erektilní funkce, většina pacientům pociťuje rychlé zlepšení, již za dva týdny po výkonu a k běžným aktivitám se vrací po zákroku. Více informací najdete ZDE.

Do UroKlinikum se můžete objednat na telefonním čísle: +420 608 827 761 nebo na e-mailové adrese ambu(zavináč)uroklinikum.cz