O nás - UroKlinikum Praha

Urologická klinika UroKlinikum byla založena v roce 2010 a svůj provoz zahájila v roce 2011.

Urologická klinika UroKlinikum je provozována společností UroKlinikum s.r.o. se sídlem Na Truhlářce 2067/6, 180 00 Praha 8, IČ 24691321, zapsanou u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 166449.

Společnost UroKlinikum s.r.o. poskytuje zdravotní služby na základě Rozhodnutí o udělení oprávnění k poskytování zdravotních služeb, vydané Odborem správních činností ve zdravotnictví a sociálních věcí Magistrátu hlavního města Praha dne 30.3.2015 pod značkou S-MHMP/374911/15/ZDR.

UroKlinikum s.r.o./UroVize s.r.o. patří do skupiny společností propojených se společnostmi Duovize s.r.o. nebo Neovize s.r.o. Zpracování osobních údajů je smluvně zajištěno prostřednictvím těchto propojených a závislých společností.

Smluvní zdravotní pojišťovny

• Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP - 111)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna (VoZP - 201)
  • Zdravotní pojišťovna Škoda (ZPŠ - 209)
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR  (ZPMV - 211)
  • Revírní bratrská pokladna - zdravotní pojišťovna (RBP - 213)

Martina Hekerová

Chtěla bych Vám moc poděkovat za přístup Vašich zaměstnanců. Mohu Vám říci, nikdy jsem nezažila tak příjemný, profesionální a srdečný přístup, a to jak ze strany pana doktora Tůmy, tak i sestřičky Chmelářové.

Vždy, když dorazím, okamžitě jdu na řadu. To nemluvím o usměvavém recepčním a recepční. Konzultace a celkové vyšetření je velmi podrobné, dokonce bych řekla, ač to může působit zvláštně, k takovým lidem se člověk vrací s klidem na duši.