MUDr. Ivan Pavlík, MBA, MHA
Lékař - urolog

MUDr. Ivan Pavlík, MBA, MHA - Oční klinika NeoVize

MUDr. Ivan Pavlík, MBA, MHA vystudoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Atestoval v oboru urologie.

MUDr. Pavlík působil jako sekundární lékař na VFN a 1. LF UK v Praze, jako sekundární lékař a zástupce primáře ve Fakultní Thomayerově nemocnici v Praze v jako primář ve VFN a 1. FL UK v Praze.

Od roku 2019 je zástupcem ředitele ve VFN a od 2012 náměstkem ředitele LP ve VFN v Praze. V UroKlinikum se současně věnuje celému rozsahu ambulantní praxe. Zaměřuje se i na obor sexuologie.

Absolvoval celoroční certifikovaný manažerský program osobního rozvoje, sebepoznání a manažerských dovedností, na Advance Healthcare Management Institute získal titul MHA a na Prague International Business School titul MBA.

Hovoří plynně anglicky a rusky.