Léčba poruch erekce - PiezoWave

Trápí vás porucha erekce? Na naší klinice UroKlinikum nabízíme léčbu pomocí speciálního přístroje PiezoWave. Jde o rázovou vlnu, která zlepšuje krevní oběh a podporuje funkci erektilních tělísek. Přístroj PiezoWave je vhodný i pro pacienty, kteří využívají podpůrnou léčbu v tabletách nebo naopak nemohou ze zdravotních důvodů užívat tablety. Chtějte dlouhodobé zlepšení erekce. PiezoWave vám pomůže!

Léčba je ambulantní a bezbolestná. Efekt rázové vlny Peizowave se může dostavit už po první aplikaci a účinek přetrvává až 2 roky. Léčba pomocí vlny vyvolává zlepšení prokrvení penisu a dlouhodobé zlepšení erekce. „Bezbolestná léčba spočívá v přiložení sondy podobné ultrazvuku na penis a do oblasti hráze, pod varlaty. Sonda vydává piezo rázové vlny, které přispívají k regeneraci cév, zvýšení průtoku krve a tím k lepšímu prokrvení erektilních (topořivých) tělísek," vysvětluje primář kliniky UroKlinikum MUDr. Josef Stolz, MBA.

Aplikace rázové vlny tak může zcela nebo z velké části nahradit užívání léků na zlepšení erekce.

Léčbu nyní nabízíme za zaváděcí cenu 10 000 Kč. V ceně jsou 4 aplikace po týdnu.

Špičkový přístroj PiezoWave se také používá při rehabilitaci erektilní funkcí po radikální prostatektomii a při zmírňování dopadů a léčby Peyronieho choroby.

Před zahájením léčby je nutné podstoupit na klinice vstupní vyšetření. Pojištěnci zdravotní pojišťoven mají vyšetření zdarma, nepojištění zaplatí 1400 Kč.

Piezowave je německý produkt firmy Richard Wolf.