Chci se objednat

Léčba poruch erekce - rázová vlna

Trápí vás poruchy erekce? Na naší klinice UroKlinikum nabízíme léčbu pomocí rázové vlny. Jde o metodu, která zlepšuje krevní oběh a podporuje funkci erektilních tělísek.

Léčba rázovou vlnou je vhodna i pro pacienty, kteří využívají podpůrnou léčbu v tabletách nebo naopak nemohou ze zdravotních důvodů tablety užívat. Používá se také při rehabilitaci erektilních funkcí po radikální prostatektomii a při zmírňování dopadů a léčby Peyronieho choroby.

Léčba je ambulantní a bezbolestná. Efekt rázové vlny se může dostavit už po první aplikaci a účinek přetrvává až 2 roky. Léčba pomocí rázové vlny zvyšuje prokrvení penisu a tím způsobuje dlouhodobé zlepšení erekce. „Bezbolestná léčba spočívá v přiložení sondy podobné ultrazvuku na penis a do oblasti hráze, pod varlaty. Sonda vydává rázové vlny, které přispívají k regeneraci cév, zvýšení průtoku krve a tím k lepšímu prokrvení topořivých tělísek," vysvětluje primář kliniky UroKlinikum, MUDr. Josef Stolz, MBA.

Aplikace rázové vlny tak může zcela nebo z velké části nahradit užívání léků na zlepšení erekce.

Léčbu nabízíme za cenu 10.000 Kč za 4 aplikace, vždy s odstupem 1 týdne.
Před zahájením léčby je nutné podstoupit vstupní vyšetření. Pojištěnci našich smluvních zdravotních pojišťoven mají vyšetření zdarma, nepojištění zaplatí 2.000 Kč.