Chci se objednat

Léčba poruch erekce - rázová vlna

Trápí vás poruchy erekce? Na naší klinice UroKlinikum nabízíme léčbu pomocí rázové vlny. Jde o metodu, která zlepšuje krevní oběh a podporuje funkci erektilních tělísek.

Léčba rázovou vlnou je vhodná i pro pacienty, kteří využívají podpůrnou léčbu v tabletách nebo naopak nemohou ze zdravotních důvodů tablety užívat. Používá se také při rehabilitaci erektilních funkcí po radikální prostatektomii a při zmírňování dopadů a léčby Peyronieho choroby.

Léčba je ambulantní a bezbolestná. Efekt rázové vlny se může dostavit už po první aplikaci a účinek přetrvává až 2 roky. Léčba pomocí rázové vlny zvyšuje prokrvení penisu a tím způsobuje dlouhodobé zlepšení erekce. „Bezbolestná léčba spočívá v přiložení sondy podobné ultrazvuku na penis a do oblasti hráze, pod varlaty. Sonda vydává rázové vlny, které přispívají k regeneraci cév, zvýšení průtoku krve a tím k lepšímu prokrvení topořivých tělísek," vysvětluje primář kliniky UroKlinikum, MUDr. Josef Stolz, MBA.

Poruchy erekce se dají léčit těmito způsoby:

• perorálně podávané léky nebo preparáty zvyšující přívod krve do topořivých těles
  • podtlaková pumpa
  • aplikace léků do močové trubice
  • injekční aplikace účinné látky přímo do topořivých těles
  • chirurgická řešení jako je trvalá implantace tzv. penilních protéz - implantátů
  • léčba rázovou vlnou

Rázová vlna v UroKlinikum je nejpříjemnějším řešením při řešení problémů s erekcí.

Nejpříjemnějším řešením je finančně dostupná a navíc bezbolestná metoda tzv. rázovou vlnou.

Léčba je ambulantní a bezbolestná. „Aplikace je téměř bezbolestná, jsou cítit jen mírné nárazy. Ošetření přístrojem Piezowave pacienti velmi dobře snášejí, analgetika nejsou potřeba,“ uvádí primář UroKlinikum MUDr. Josef Stolz.

Aplikace rázové vlny tak může zcela nebo z velké části nahradit užívání léků na zlepšení erekce.

V UroKlinikum léčbu nabízíme za cenu 10.000 Kč za 4 aplikace, vždy s odstupem 1 týdne.

Před zahájením léčby je nutné podstoupit vstupní vyšetření. Pojištěncům smluvních zdravotních pojišťoven hradí vyšetření pojišťovny, nepojištění hradí 2.000 Kč.

Objednejte se na vyšetření. V klidu a v soukromí s vámi probereme možnosti léčby. Využít můžete náš online objednávací formulář nebo e-mail: ambu(zavináč)uroklinikum.cz