FUNGUJEME, stále se staráme o naše pacienty.

Chci se objednat

UroKlinikum plně funguje i v nouzovém stavu

27.10.2020
UroKlinikum plně funguje i v nouzovém stavu

Urologická klinika UKlinikum funguje i v nouzovém stavu bez omezení. Máme otevřené ambulance a v plném provozu je i náš operační sál. Není nutné čekat, až nouzový stav odezní, onemocnění nepočkají. Neodkládejte proto vyšetření a operace. Rádi vás objednáme.

K aktuální situaci přistupujeme v UroKlinikum zodpovědně. Platí u nás přísná hygienická opatření, která chrání nás i naše pacienty.

Prosíme o dodržování těchto pravidel:

• Přijďte v roušce či respirátoru (pokud máte respirátor s ventilem, použijte přes něj ještě roušku) a po celou dobu vyšetření mějte roušku či respirátor na ústech a nosu
  • Při příchodu použijte dezinfekce umístěnou u vchodu
  • Dodržujte rozestupy a místa vyhrazená k sezení
  • Dbejte pokynů personálu

A my se postaráme o vše ostatní:

• Průběžně dezinfikujeme společné prostory uzavřeným germicidním zářičem, který bezpečně čistí vzduch od virů a bakterií pomocí UVC záření
  • Všechny ambulance po skončení ordinačních hodin dezinfikujeme za pomoci generátorů ozónu a otevřené germicidní lampy
  • Dezinfikujeme plochy křesel i přístrojů
  • Minimálně 1x za hodinu dezinfikujeme všechny kliky na klinice
  • Několikrát denně dezinfikujeme všechny povrchy

Jste k nám objednáni na vyšetření, kontrolu či na zákrok a nemůžete se dostavit? Kontaktujte nás, prosím, s předstihem. Rádi váš termín uvolníme pro další pacienty. Děkujeme.

Kontaktovat nás můžete na tel.: 608 827 761 nebo na e-mailové adrese: ambu(zavináč)uroklinikum.cz

Vaše UroKlinikum