Chci se objednat

Léčba poruch erekce nízkoenergetickou rázovou vlnou

24.03.2018
Léčba poruch erekce nízkoenergetickou rázovou vlnou

Na naší klinice nově nabízíme léčbu poruchy erekce pomocí speciálního přístroje Piezowave, který díky aplikaci mechanické energie zlepšuje krevní oběh a podporuje funkci erektilních tělísek.

Bezbolestná léčba spočívá v přiložení sondy podobné ultrazvuku na penis a do oblasti pod varlaty. Sonda vydává piezo rázové vlny, které přispívají k regeneraci cév, zvýšení průtoku krve a tím k lepšímu prokrvení erektilních (topořivých) tělísek.

Piezowave - UroKlinikum

Aplikace nebolí, jsou pouze cítit mírné nárazy. Ošetření přístrojem Piezowave pacienti velmi dobře snášejí, analgetika nejsou potřeba.

Lékaři doporučují 4 aplikace. Každá z nich trvá přibližně 10 minut.
Účinek léčby vydrží v průměru 2 roky.

Aplikace rázové vlny tak může zcela nebo z velké části nahradit užívání léků na zlepšení erekce.

Zaváděcí cena za 4 aplikace v UroKlinikum Praha: 10 000 Kč.

Kalkulačka pro výpočet doporučené terapeutické dávky.

Před zahájením léčby erektilní dysfunkce je nutné podrobné vyšetření. Objednat se můžete na telefonním čísle 608 827 761.