FUNGUJEME, stále se staráme o naše pacienty.

Chci se objednat

Epidemiologická opatření na UroKlinikum

10.03.2020
Epidemiologická opatření na UroKlinikum

Urologická klinika UroKlinikum funguje bez omezení i s ohledem na aktuální šíření koronaviru. Pacienty nadále objednáváme na vyšetření, kontroly i operace. Provozní doba zůstává nezměněna. Nově je zavedeno epidemiologické opatření, v rámci nějž žádáme pacienty o zodpovězení několika otázek před příchodem na kliniku.

• Navštívil/a jste v posledních dvou týdnech zemi s epicentrem šíření koronaviru (Itálie, Irán, Čína, Japonsko, Jižní Korea)?
• Někdo z Vašich příbuzných nebo známých, se kterými jste se setkal, navštívil některou z výše jmenovaných zemí?
• Přišel/a jste do kontaktu s osobou nakaženou koronavirem nebo s podezřením na nákazu koronavirem?
• Máte příznaky onemocnění dýchacího aparátu (kašel, rýmu, zvýšenou teplotu, slabost, zimnici, dechovou slabost)?
• Jste v karanténě?

Pokud jste na kteroukoliv z těchto otázek odpověděl/a „ANO“ a Váš stav není urgentní, důrazně Vás žádáme, abyste od vyšetření na UroKlinikum upustili, nevstupovali do prostor kliniky a pomocí emailu či telefonu se bez osobního kontaktu se zaměstnanci přeobjednali na pozdější termín.

Pokud máte akutní potíže vyžadující Vaše ošetření, telefonicky nás kontaktujte na tel. 608 827 761 a domluvte si další postup ošetření.

Děkujeme Vám za pochopení tohoto opatření, které chrání Vás i nás.

Tým UroKlinikum