Chci se objednat

Kariéra v Uroklinikum

26.02.2020

Zdravotní sestra - urologická klinika UroKlinikum

Uroklinikum je součástí skupiny klinik DuoVize, NeoVize, DiaVize a v tuto chvíli rozšiřujeme tým a hledáme Zdravotní sestru nebo bratra.

 PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Vyšetřování pacienta na specializovaných přístrojích ve spolupráci s lékařem a vedení zdravotní dokumentace
  • Péče o pacienty v době přítomnosti na klinice
  • Spolupráce s lékaři, recepcí v průběhu vyšetřování pacientů
  • Předoperační příprava a pooperační péče o pacienta u ambulantních výkonů

 POŽADUJEME:

  • Vzdělání v oboru zdravotní sestra nebo zdravotnický asistent
  • Prokazatelná praxe na operačním sále - výhodou
  • Příjemné vystupování, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
  • Proklientský přístup, profesionalita a entusiasmus
  • Komunikativní AJ výhodou

 NABÍZÍME:

  • Moderní a špičkově vybavené pracoviště
  • Plný nebo částečný úvazek
  • Zázemí špičkové nadstandardní kliniky s desetiletou tradicí a přátelskou atmosférou
  • Příjemné, moderní a špičkově vybavené pracoviště
  • Nadstandardní finanční ohodnocení s výkonovými bonusy
  • Nadstandardní zdravotní péče pro zaměstnance i rodinu
  • Možnost osobního i odborného růstu, školení a vzdělávání
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti

Možnost práce i na oční klinice Duovize.

Pokud máte zájem o práci Zdravotní sestra v UroKlinikum, pošlete svůj životopis na adresu otavova@duovize.cz