Základní informace - naše cíle

Urologickou kliniku UroKlinikum jsme založili a provozujme proto, abysme pacientům poskytli dostupnou a kvalitní urologickou péči.

Naším cílem je ochrana a udržení zdraví maximálnímu počtu našich pacientů. Chceme, aby naši pacienti mohli žít plnohodnotný život v každém věku.

Velký důraz klademe na osobní přístup a spolupráci s pacienty a jejich rodinami. Péče v UroKlinikum je přísně individuální a diskrétní.

Hledáme pro své pacienty efektivní a moderní postupy zaručující vysokou úspěšnost diagnostiky a léčby. Usilujeme o zavádění nových metod a postupů. Podílíme se na mezinárodních lékových studiích.

Jsme připraveni řešit veškeré obtíže našich pacientů. V případě potřeby hospitalizace či chirurgického řešení poskytujeme pacientům pomoc při jejich zajištění.

Vize a mise UroKlinikum

Naší vizí je zpřístupnit a poskytnout moderní a účinná preventivní vyšetření nádorů prostaty všem, kteří to potřebují. Včasná a přesná diagnostika nádorů prostaty zabrání 90% stávajících úmrtí.

Naše mise spočívá v poskytování špičkové ambulantní urologické péče nejvyšší kvality. Jsme dynamické a úspěšné ambulantní zdravotnické zařízení využívající nejmodernější postupy pro léčbu širokého spektra urologických onemocnění. Odbornost a kvalita péče ale musí být vždy propojena s vřelým a lidským přístupem všech našich pracovníků, s důrazem na zachování důstojnosti všech pacientů v průběhu léčebného a diagnostického procesu.