Vše o UroKlinikum

Naší vizí je zpřístupnit a poskytnout moderní a účinná preventivní
vyšetření nádorů prostaty všem, kteří to potřebují.

O nás - UroKlinikum Praha

Urologická klinika UroKlinikum byla založena v roce 2010 a svůj provoz zahájila v roce 2011.

Urologická klinika UroKlinikum je provozována společností UroKlinikum s.r.o. se sídlem Na Truhlářce 2067/6, 180 00 Praha 8, IČ 24691321, zapsanou u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 166449.

Společnost UroKlinikum s.r.o. poskytuje zdravotní služby na základě Rozhodnutí o udělení oprávnění k poskytování zdravotních služeb, vydané Odborem správních činností ve zdravotnictví a sociálních věcí Magistrátu hlavního města Praha dne 30.3.2015 pod značkou S-MHMP/374911/15/ZDR.

Smluvní zdravotní pojišťovny

• Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP - 111)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna (VoZP - 201)
  • Zdravotní pojišťovna Škoda (ZPŠ - 209)