Jak to u nás funguje

V případě, že se objednáte k vyšetření v UroKlinikum, dostavte se, prosím, v domluvený čas.

Svůj příchod nahlaste na recepci, která je společná s Oční klinikou DuoVize a nachází se vpravo od výtahu a schodiště.

V případě první návštěvy nahlásíte recepční osobní údaje. Recepční vás následně usadí v čekárně, kde máte zdarma k dispozici čaj, kávu, vodu, časpisy a wi-fi připojení.

V případě jakýhkoli dotazů se neváhejte obrátit na naše recepční, které se vám vždy pokusí maximálně pomoci.

Následně si vás převezme sestra a odvede k vyšetření do ambulance.

Další vyšetření již bude probíhat na základě vaší dohody s lékařem. Neváhejte se našich lékařů zeptat na vše, co vás trápí a zajímá.

V případě potřeby dalších kontrol se před odchodem domů nezapomeňte objednat.

Pokud se nemůžete ze závažných důvodů k vyšetření dostavit, dejte nám o tom, prosím, včas vědět, ať můžeme uvolnit lékaře pro další pacienty.

Pacienti, jejichž péči nehradí zdravotní pojišťovna, mohou péči hradit v hotovosti nebo platební kartou.