Pro muže
Odbornost a diskrétnost pro každého

Návrat do plnohodnotného života bez obav a obtíží Vám umožní
specializovaní odborníci. Diskrétnost, kvalita a serioznost zaručena.

UroKlinikum - pečujeme o urologické zdraví mužů

.

UroKlinikum se stará o mužské urologické zdraví

Poskytujeme péči mužům každého věku.

Náš tým je připraven řešit vaše akutní problémy i poskytovat preventivní péči, která je garancí pro spokojený život každého muže.

Poskytujeme nejen běžná a specializovaná vyšetření, ale provádíme i chirurgické ambulantní zákroky u mužů: vasektomie (mužská antikoncepce), mužská obřízka (cirkumcize), frenuloplastika a další excize a drobné výkony na mužském genitálu.

Věnujte svému zdraví pozornost a objednejte se k preventivnímu urologickému vyšetření.

Chraňte si své zdraví i plnohodnotný život.

Včasné vyšetření je ideální cestou, jak se jí vyhnout rakovně nebo eliminovat její dopady na vaše zdraví. Darujte preventivní vyšetření - darujete život svému blízkému.

Objednejte se hned elektronicky.

Máme příznivé objednací doby, špičkový tým lékařů s dlouholetou praxí na klinických pracovištích a vstřícný přístup k pacientům.

Péče pro pojištěnce Vojenské zdravotní pojišťovny  (201) 03.05.2016
Péče pro pojištěnce Vojenské zdravotní pojišťovny (201)

Péče na naší klinice je nově dostupná i všem pojištěncům Vojenské zdravotní pojišťovny (201).

Péče pro pojištěnce ZP Ministerstva vnitra (211) 19.01.2016
Péče pro pojištěnce ZP Ministerstva vnitra (211)

UroKlinikum od 1. ledna zahájila poskytování zdravotní péče pojištěncům Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR - 211.

Novinka v ČR: Termochemoterapie pro pacienty s nádorem močového měchýře 14.01.2016
Novinka v ČR: Termochemoterapie pro pacienty s nádorem močového měchýře

Jedinečný systém Synergo pomáhá snížit riziko opakování nádorů močového měchýře a může pacienty zachránit před nutností odstranění měchýře.

20.11.2015
Češi a mužská obřízka

„Když ji někomu navrhnu, váhá,“ říká urolog MUDr. Josef Stolz

Mužská obřízka přináší celou řadu výhod, avšak existuje i spousta argumentů hovořící proti ní. Jaké to jsou?