UroKlinikum má nový ultrazvuk

04.07.2018 -

UroKlinikum má nový ultrazvuk. Flex Focus 500. Tento ultrazvuk je unikátní špičkovým výkonem s vysokým rozlišením a technologií pokročilého snímání. Je flexibilní a doplněný komplexním rozsahem inovačních měničů a „19" monitorem. Ultrazvuk má zjednodušený pracovní postup a zlepšenou produktivitu.

UroKlinikum bude od 29.6. do 11.7. zavřené 25.06.2018
UroKlinikum bude od 29.6. do 11.7. zavřené

Urologická klinika UroKlinikum bude od 29. června do 11. července zavřená. Pacienti se mohou objednávat e-mailem.

UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017 25.04.2018
UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017

UroKlinikum - Urologická klinika Praha - obsadilo hned dvě místa v soutěži Ordinace roku.