UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené

18.12.2017 -

Urologická klinika UroKlinikum bude od 22. prosince do 1. ledna včetně uzavřená. Pacienti se ale mohou objednávat telefonicky a e-mailem.

Pacienti se mohou ve dnech 27., 28. a 29.12.2017 objednávat na telefonním čísle 608 827 761 anebo kdykoliv na e-mailové adrese: ambu(zavináč)uroklinikum.cz.

Těšíme se na pacienty opět 2. ledna v ordinačních hodinách.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.

V UroKlinikum se přidáme ke stávce jen minutou ticha 17.10.2017
V UroKlinikum se přidáme ke stávce jen minutou ticha

UroKlinikum se 18.10.2017 přidá k celorepublikové stávce poskytovatelů ambulantní péče pouze minutou ticha.