Péče pro pojištěnce ZP Ministerstva vnitra (211)

19.01.2016 -

UroKlinikum od 1. ledna zahájila poskytování zdravotní péče pojištěncům Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR - 211.

S platností od 1. ledna uzavřela UroKlinikum a ZPMVČR smlouvu o poskytování zdravotní péče. Pojištěnci ZPMVČR mohou čerpat na našem pracovišti veškerou péči, která je hrazena pojišťovnou zdarma.

V případě zájmu a potřeby se objednávejte e-mailem ambu@uroklinikum.cz nebo telefonicky na +420 608 827 761.

Těší se na vás celý tým UroKlinikum.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.

V UroKlinikum se přidáme ke stávce jen minutou ticha 17.10.2017
V UroKlinikum se přidáme ke stávce jen minutou ticha

UroKlinikum se 18.10.2017 přidá k celorepublikové stávce poskytovatelů ambulantní péče pouze minutou ticha.