Péče pro pojištěnce ZP Ministerstva vnitra (211)

19.01.2016 -

UroKlinikum od 1. ledna zahájila poskytování zdravotní péče pojištěncům Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR - 211.

S platností od 1. ledna uzavřela UroKlinikum a ZPMVČR smlouvu o poskytování zdravotní péče. Pojištěnci ZPMVČR mohou čerpat na našem pracovišti veškerou péči, která je hrazena pojišťovnou zdarma.

V případě zájmu a potřeby se objednávejte e-mailem ambu@uroklinikum.cz nebo telefonicky na +420 608 827 761.

Těší se na vás celý tým UroKlinikum.

UroKlinikum má nový ultrazvuk 04.07.2018
UroKlinikum má nový ultrazvuk

UroKlinikum má nový ultrazvuk. Flex Focus 500. Tento ultrazvuk je unikátní špičkovým výkonem s vysokým rozlišením a technologií pokročilého snímání.

UroKlinikum bude od 29.6. do 11.7. zavřené 25.06.2018
UroKlinikum bude od 29.6. do 11.7. zavřené

Urologická klinika UroKlinikum bude od 29. června do 11. července zavřená. Pacienti se mohou objednávat e-mailem.