Péče pro pojištěnce Vojenské zdravotní pojišťovny (201)

03.05.2016 -

Péče na naší klinice je nově dostupná i všem pojištěncům Vojenské zdravotní pojišťovny (201).

S radostí sdělujeme všem pacientům, že péče v UroKlinikum je nově plně hrazená i všem pojištěncům VoZP. Úhrada se nevztahuje na nesmluvní výkony a výkony nehrazené z veřejného zdravotního pojištění.

V případě zájmu o péči v UroKlinikum se neváhejte objednat. Těšíme se na vás.

UroKlinikum má nový ultrazvuk 04.07.2018
UroKlinikum má nový ultrazvuk

UroKlinikum má nový ultrazvuk. Flex Focus 500. Tento ultrazvuk je unikátní špičkovým výkonem s vysokým rozlišením a technologií pokročilého snímání.

UroKlinikum bude od 29.6. do 11.7. zavřené 25.06.2018
UroKlinikum bude od 29.6. do 11.7. zavřené

Urologická klinika UroKlinikum bude od 29. června do 11. července zavřená. Pacienti se mohou objednávat e-mailem.