Nechte si zkontrolovat prostatu

27.10.2017 -

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.

Karcinom prostaty je nejčastější nádorové onemocnění u mužů. Každý rok postihne téměř 7 000 mužů. Nechte si zkontrolovat prostatu a mějte přehled o svém zdraví.

Do projektu se mohou zapojit noví pacienti UroKlinikum a UroVize anebo ti, kteří u nás dlouho nebyli.

Jak postupovat? Nejdříve se objednejte. V UroKlinikum a UroVizi zaplatíte za vyšetření částku až do výše 2 100 Kč. Následně s dokladem, který obdržíte od lékaře, navštívíte libovolné klientské pracoviště VZP, kde vám bude uhrazen příspěvek z Fondu prevence ve výši zaplaceného dokladu, nejvýše však 2 100 Kč.

Projekt Časný záchyt rakoviny prostaty pořádá Všeobecné zdravotní pojišťovna (VZP) ve spolupráci s Českou urologickou společností (ČUS) a probíhá do konce listopadu 2018 nebo do konce vyčerpání prostředků na projekt.

UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017 25.04.2018
UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017

UroKlinikum - Urologická klinika Praha - obsadilo hned dvě místa v soutěži Ordinace roku.

Rakovinu prostaty odoperuje robot 23.04.2018
Rakovinu prostaty odoperuje robot

Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. - hlavní lékař UroKlinikum a přednosta Urologické kliniky 2. LF UK a FN Motol - představil na tiskové konferenci robotický systém DaVinci Xi. Ten bude ve FN Motol vykonávat urologické výkony.

Martina Hekerová

Chtěla bych Vám moc poděkovat za přístup Vašich zaměstnanců. Mohu Vám říci, nikdy jsem nezažila tak příjemný, profesionální a srdečný přístup, a to jak ze strany pana doktora Tůmy, tak i sestřičky Chmelářové.

Vždy, když dorazím, okamžitě jdu na řadu. To nemluvím o usměvavém recepčním a recepční. Konzultace a celkové vyšetření je velmi podrobné, dokonce bych řekla, ač to může působit zvláštně, k takovým lidem se člověk vrací s klidem na duši.